KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235437
nr 1423 5437
Mats Rydstern
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2007, utsikt från Skinnarviksberget. Olja på duk, 92x135, yttermått inklusive ram: 98x141 cm
Mats Rydstern, svensk målare och tecknare född 1952.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:23:15
7.000 kr
6.400 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
7.000 kr (Budbetjänt)